Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

"YENİ NESİL DEĞİRMEN TEKNOLOJİLERİ ÜRETİYORUZ"

Değerli Arkadaşlarım,

Lemoulinfort Başermak'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kurumsal mirasımız, büyüme arzumuz ve dünya çapındaki ürün ve hizmet ailemiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi kataloglarımıza ve sitemize göz atmaya davet ediyorum. 1994 yılında mütevazı adımlarla kurulan Lemoulinfort Başermak'ın yıllar içinde hızla büyüdüğünü ve bugün sektörümüzde bir isim haline geldiğini duyurmaktan gurur duyuyorum. Bu sürdürülebilir büyümede; Yenilikçilik, kalite odaklılık, müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmetlerle nitelikli çalışanlarımızın çabaları üzerine inşa edilmiş güçlü bir temele sahibiz.
Nüfus artışı ve ekonomik gelişme, tarımda artan üretkenliğe yönelik küresel talebi giderek daha fazla tetiklediğinden, tahıl değirmenciliği de dahil olmak üzere hasat sonrası işleme teknolojilerinin kalitesini iyileştirmek de gereklidir. Tahıl değirmenciliğinde zengin bir başarı geçmişine sahip olan Lemoulinfort Başermak olarak, şirketimizi daha ileriye taşımak için tüm gücümüzle yeni fırsatların peşindeyiz. Stratejik konumdaki müşterilerimiz, teknolojimiz, kalitemiz, çalışanlarımız, sosyal sorumluluk çalışmalarımız, kurumsal vizyonumuz ve çevre bilincimizle elde ettiğimiz sonuçlardan gurur duyuyoruz. Dünya çapındaki müşteri ziyaretlerim sırasında ekiplerimizin işlerine adanmışlıklarına ve bağlılıklarına tanık olmaktan büyük gurur duyuyorum. Lemoulinfort Başermak'ın sürekli iyileştirme kültürünü daha da iyileştirmek için geliştirdiğimiz yenilikler, öğütülmüş ürünlere yönelik sürekli artan uzun vadeli küresel talebi karşılamak için doğru yerde olmamızı sağlıyor.


 Ömer KALELİ
Yönetim Kurulu Başkanı

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam